Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:20:20
316967
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  115 zł
6)  110 zł