Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:18:40
316977
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., Świdnica, mała głowa dzika w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.6 mm, 0.16 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 358, FbgCDS 704

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 99

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  50 zł