Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:18:20
316976
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., Świdnica, duża głowa dzika w prawo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14 mm, 0.23 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 358, FbgCDS 704

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 101

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł