Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Cena wylicytowana: 36 zł
316808
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda |
| Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 13.7 mm, 0.72 g, gięty, pęknięty |
CNP typ VII |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 140
1) 36 zł
2) 34 zł
3) 30 zł
4) 26 zł
5) 24 zł
| min |