Niemcy, grosz, XV w.

Niemcy, grosz, XV w.

Niemcy, grosz, XV w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:17:20
316919
Opis: Niemcy - Górna Lotaryngia - Metz - miasto, grosz, XV w., Metz, Aw: Św. Stefan klęczący między dwiema tarczami herbowymi, S * STEPH * P - ROTHOM (dłoń), Rw: Krzyż, w każdym kącie gwiazda, GROSSVS * METE / (tarcza) BNDICTV (dwa pierścienie) SIT (dwa pierścienie) NOME (dwa pierścienie) DNI (dwa pierścienie) XRI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 26.1 mm, 2.25 g, czyszczony

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 151

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  95 zł