Niemcy, grosz, XV w.

Niemcy, grosz, XV w.

Niemcy, grosz, XV w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:17:00
316922
Opis: Niemcy - Górna Lotaryngia - Metz - miasto, grosz, XV w., Metz, Aw: Św. Stefan klęczący między dwiema tarczami herbowymi, S ◦ STEPHAN (dwa pierścienie) - ◦ PROTHM ◦ (dłoń), Rw: Krzyż, w każdym kącie gwiazda, GROSSVS * METE / (tarcza) BNDICTV ◦ SIT ◦ NOM ◦ BNI ◦ NO\ ◦ IHV ◦ XPI
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.1 mm, 2.15 g, lekko gięty

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 230

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  50 zł
8)  46 zł