Cesarstwo Rzymskie, follis, 348–350

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:08:40
313619
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstans (337–350), follis, 348–350, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, DN CONSTANS P F AVG, Rw: Feniks w nimbusie stojący w prawo na szczycie piramidy, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku ΓSIS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 19.8 mm, 2.15 g, zielona patyna
Literatura: RIC 241

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 70

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  20 zł