Cesarstwo Rzymskie, follis, 309-310

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:02:00
313559
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeria Waleria (308–311) - córka Dioklecjana, żona Galeriusza, follis, 309-310, Heraclea, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, GAL VALERIA AVG, Rw: Wenus stojąca na wprost, trzymająca w dłoni jabłko i unosząca suknię, VENERI VICTRICI, w odcinku HTΓ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 24.7 mm, 7.02 g, zielona patyna
Literatura: RIC 43

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 214

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  48 zł