Cesarstwo Rzymskie, follis, 302

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 21:01:40
313551
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz (305–311) - jako cezar 293–305, follis, 302, Siscia, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, MAXIMIANVS NOB CAES, Rw: Moneta stojąca w lewo, trzymająca wagę oraz róg obfitości, SACRA MONET AVG GET CAESS NOSTR, w lewym polu gwiazdka, w prawym B, w odcinku *SIS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 11.26 g, zielona patyna
Literatura: RIC 137b

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 64

1)  55 zł
2)  50 zł