Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 274

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:58:20
313484
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian (270–275), antoninian bilonowy, 274, Serdica, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP AVRELIANVS AVG, Rw: Sol stojący w lewo, trzymający glob, druga ręka podniesiona, SOLI INVICTO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.52 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 308, C. 236

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 99

1)  50 zł
2)  48 zł