Rzym prowincjonalny, brąz

Rzym prowincjonalny, brąz

Rzym prowincjonalny, brąz

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:49:20
313655
Opis: Rzym prowincjonalny - Bitynia - Nikaia (Nicaea) - Aleksander Sewer 222–235, brąz, Aw: Popiersie w prawo, w koronie radialnej, M AYP CEYH AΛEΞANΔPOC AY, Rw: Trzy sztandary, środkowy zwieńczony orłem legionowym (aquilą), NIKAIEΩN
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.3 mm, 3.95 g, patyna

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 108

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  24 zł