Grecja i posthellenistyczne, brąz, 336-323 pne

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:37:00
317088
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki 336–323 pne i następcy, brąz, 336-323 pne, Aw: Tarcza macedońska, w środku głowa Heraklesa lekko w prawo, Rw: Hełm macedoński, po bokach B - A, poniżej kłos zboża
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 4.09 g, ciemna patyna
Literatura: Price 2806

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 149

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł