Francja, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:30:00
316945
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793, seria 1554, numeracja 1121, sucha pieczęć na stronie głównej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, złamane prawe rogi, prześwit papieru w centralnej części
Literatura: Pick A74

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 133

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  155 zł
4)  48 zł