Polska, 100 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:17:40
316793
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 100 złotych, 15.07.1947, seria F, numeracja 7236557
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ślad po przegięciu w pionie, banknot po fachowej konserwacji
Literatura: Lucow 1222a (R4), Miłczak 131b

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 320

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  780 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  180 zł