Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 350–250 pne

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:35:00
313728
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Aeolis - Kyme, brąz, ok. 350–250 pne, Aw: Półpostać konia biegnącego w lewo, za łbem KY, pod koniem nieczytelny napis, Rw: Kielich, z lewej monogram
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 16.7 mm, 4.18 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 84, SNG von Aulock 1628–1629

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 215

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł
4)  26 zł