Polska, medal - Jan Paweł II, 1979

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:59:40
312433
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Jan Paweł II, 1979, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys upamiętniający orędzia papieskie Jana Pawła II / Urbi et Orbi, wygłoszone w dniach 2-10.VI. 1979 roku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925", 45 mm, 43.72 g, patyna z klasera, punca na obrzeżu
Literatura: Nestorowicz 142, Grabowski 26

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 97

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł