Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:30:00
313028
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Shatalin BD23-115

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 826

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  180 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  110 zł