Polska, trojak, 1538

Polska, trojak, 1538

Polska, trojak, 1538

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:24:20
313026
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, trojak, 1538, Gdańsk, popiersie króla w czepcu i koronie, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: szara patyna
Literatura: Iger G.38.1.g (R1), CNG 71.II.b, Kop. 7332 (R3)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 720

1)  760 zł
2)  760 zł
3)  720 zł
4)  540 zł
5)  540 zł
6)  400 zł
7)  370 zł
8)  350 zł
9)  340 zł
10)  320 zł
11)  310 zł
12)  300 zł