Polska, Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:59:20
311643
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966, Warszawa, Aw: Rycerz piastowski i klęczący obok niego chłop trzymający młode drzewko dębowe, na dole sygnatura WK, TYSIĄCLECIE PAŃSTWA POLSKIEGO-966-1944-1966, Rw: Bloki skalne z wyrzeźbionymi herbami województw, miastami przemysłowymi oraz miejscami bitew Armii Ludowej, niżej PKWN, z boku sygnatura WK, POLSKA RZECZYPOSPOLITA LUDOWA - SPADKOBIERCZYNIA TRADYCJI TYSIĄCLECIA, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.4 mm, 121.60 g, piękny
Literatura: Paszkowycz 5/66, MMP 66/154

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 391

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł