Polska, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:59:00
313355
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936, Warszawa, Aw: Stylizowane postacie z łopatami oraz Orzeł idący w lewo, z lewej sygnatura J.BANDURA; Rw: Na konturze Polski, gałązka z czterema liśćmi i łopata, z boków BUDOWA / KOPCA / JÓZEFA / PIŁSUD-SKIEGO / KRAKÓW / SOWINIEC / 1936, na rancie numer 366; medal projektu Jerzego Bandury
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 49.9 mm, 61.83 g
Literatura: Strzałkowski 789

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 197

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  155 zł
5)  120 zł
6)  110 zł