Wielka Brytania, 1/2 pensa, 1668

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:58:20
313314
Opis: Wielka Brytania - Kent - Foot’s Cray, 1/2 pensa, 1668, Aw: Zwierzę, AT THE IOHN MOORE, Rw: HIS / HALF / PENNY, IN FVTS CRAY 1668
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 19.0 mm, 2.44 g, czyszczony, patyna

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 108

1)  44 zł
2)  42 zł