Rosja, 10 kopiejek, 1851 СПБ ПA

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:36:00
313248
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 10 kopiejek, 1851 СПБ ПA, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Adrianov 1851, Bitkin 379

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 198

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł