Niemcy, 2 marki, 1907 E

Niemcy, 2 marki, 1907 E

Niemcy, 2 marki, 1907 E

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:31:40
313243
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 2 marki, 1907 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: AKS 186, Jaeger 134

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 93

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł