Niemcy, 3 marki, 1909 D

Niemcy, 3 marki, 1909 D

Niemcy, 3 marki, 1909 D

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:27:40
313354
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto (1886–1913), 3 marki, 1909 D, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 202, Jaeger 47

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 102

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  38 zł