Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1846

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:26:40
313226
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1846, Stuttgart, wybite z okazji zaślubin księcia Karola z Olgą Nikołajewną
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki, wybito tylko 5.800 sztuk
Literatura: AKS 122, Kahnt 591, Thun 438

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 110

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł