Niemcy, 4 grosze (1/6 talara), 1804 A

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:25:40
313152
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 4 grosze (1/6 talara), 1804 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Olding 109, Schrötter 75

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 111

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  125 zł
5)  95 zł