Niemcy, liczman, XVI w.

Niemcy, liczman, XVI w.

Niemcy, liczman, XVI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:13:00
313051
Opis: Niemcy - Norymberga, liczman, XVI w., Norymberga, Aw: Lew św. Marka, * SANCTVS (kwiat) MARCVS * EVAN - G, Rw: Okrągła tarcza z czterema liliami, wokół dwa ozdobne otoki
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.2 mm, 3.12 g, przekłuty, bardzo podobny do liczmanów norymberskich

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 143

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  32 zł