Chiny, FALS !!! dolar (7 mace 2 candereens), bez daty (1895-1907)

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:11:00
313365
Opis: Chiny - prowincja Hu-Peh, FALS !!! dolar (7 mace 2 candereens), bez daty (1895-1907)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna, rzadkie, moneta w pudełku PCGS 116596.58/24705809 z oceną AU 58 - FALS !!!
Literatura: Dav. 166, KM 127.1, L&M 182

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 211

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  1 400 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  500 zł