Austria, talar, 1621

Austria, talar, 1621

Austria, talar, 1621

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:10:40
313224
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), talar, 1621, Salzburg, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Święty Rupert siedzący na tronie, legenda wokoło
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.66 g, stara patyna
Literatura: Dav. 3497, Zöttl 1463, Probszt 1190

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 235

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  960 zł
4)  940 zł
5)  940 zł
6)  900 zł