Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 21:03:20
311487
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Ignacy Jan Paderewski 1860 - 1941
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 60.184 sztuki, stempel lustrzany, w oryginalnym pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 273

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 155

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  36 zł