Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:59:20
308349
Opis: Polska - Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 0.92 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14a, Sarosiek 2/2 (ale z monet magnezowych)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 197

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  65 zł
10)  38 zł
11)  30 zł