Polska, 2 złote, 1933
Polska, 2 złote, 1933
Cena wylicytowana: 190 zł
313349
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, piękne |
Parchimowicz 110b |
Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 269
1) 190 zł
2) 185 zł
3) 180 zł
4) 150 zł
5) 140 zł
6) 135 zł
7) 130 zł
8) 125 zł
9) 120 zł
10) 115 zł
11) 48 zł
12) 46 zł
13) 44 zł
14) 42 zł
min |