Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:57:00
313349
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 110b

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 206

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  48 zł
12)  46 zł
13)  44 zł
14)  42 zł