Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:51:40
313336
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna z klasera, lekko czyszczone, ale dość ładne, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 173

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  190 zł
9)  160 zł
10)  155 zł