Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:50:20
313334
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 85

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł