Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:49:40
313749
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładne jak na ten typ monety
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 397

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  410 zł
7)  390 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  300 zł
12)  290 zł
13)  280 zł
14)  270 zł
15)  240 zł