Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:46:20
313327
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 15 kopiejek = 1 złoty, 1836, Warszawa, szeroka tarcza ze św. Jerzym, brak kropki po dacie
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1166, Kop. 9403 (R), Kuriański Z1W36.2.a, Plage 405, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 339

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  160 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł