Polska, szeląg, 1763 F•L•-S•

Polska, szeląg, 1763 F•L•-S•

Polska, szeląg, 1763 F•L•-S•

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:45:00
309351
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Elbląg, szeląg, 1763 F•L•-S•, Elbląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 765, Pfau -, CNCE -

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 154

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  26 zł