Polska, grosz, 1630

Polska, grosz, 1630

Polska, grosz, 1630

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:41:20
309172
Opis: Polska - Gustaw II Adolf (1617–1632) - okupacja szwedzka - miasto Elbląg, grosz, 1630, Elbląg, na awersie popiersie w prawo, bez obwódki
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SB 30

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 225

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  195 zł
5)  160 zł
6)  70 zł