Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:35:40
313036
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1597, Wschowa, wąska głowa króla, falowana kryza pozioma, odmiana napisu - SIGI 3
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.97.1.g

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 39
Ilość odsłon: 767

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  430 zł
4)  360 zł
5)  280 zł
6)  220 zł
7)  180 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  125 zł
12)  120 zł
13)  115 zł
14)  105 zł
15)  100 zł
16)  95 zł
17)  90 zł