Polska, szóstak, 1625

Polska, szóstak, 1625

Polska, szóstak, 1625

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:32:20
313295
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1625, Kraków, herb Półkozic pod popiersiem, cyfra nominału 2 normalna
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: Kop. 1263 (R2), Kop. Z.III.W. 922 (R1)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 117

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł