Polska, denar, 1580

Polska, denar, 1580

Polska, denar, 1580

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:28:00
313033
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, denar, 1580, Gdańsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 126.II, Parchimowicz Batory 167.c, Kop. 7417 (R4), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 331

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  290 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  180 zł