Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:27:00
313032
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, szeląg, 1579, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: CNG 128.I, Parchimowicz Batory 169.a, Kop. 7426 (R)

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 258

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  170 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł