Polska, szeląg, 1586

Polska, szeląg, 1586

Polska, szeląg, 1586

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:26:40
313030
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, szeląg, 1586, Olkusz, na rewersie litery NH w ligaturze
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny i czytelny, rzadki w tym stanie zachowania
Literatura: Kop. 482 (R1), Parchimowicz Batory 19.a, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 554

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  310 zł
6)  220 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł