Polska, szeląg, 1580

Polska, szeląg, 1580

Polska, szeląg, 1580

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:26:20
313031
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, szeląg, 1580, Olkusz, na awersie monogram króla, na rewersie herb Jastrzębiec (zarządcy mennicy, wojewody krakowskiego Piotra Zborowskiego), data w otoku rozdzielona krzyżem odchodzącym od korony
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadki nawet w tym stanie zachowania
Literatura: Kop. 463 (R5), Parchimowicz Batory 5.a, H-Cz. 7193 (R4), Tyszkiewicz 20 mk

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 430

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  460 zł
4)  460 zł
5)  400 zł
6)  390 zł