Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:25:20
309286
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1534, Elbląg, końcówki napisów: PRVS / ELBINK
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Pfau 118, PN2-Dut. 128 (R1), Slg. Marienburg 9239, CNCE 164

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 245

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  42 zł