Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:25:00
309285
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1534, Elbląg, końcówka napisu na awersie PRVSS, na rewersie ELBINGK
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Pfau 119, PN2-Dut. 131, Slg. Marienburg -, CNCE 158

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 289

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł