Polska, półgrosz (kwartnik duży)

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:19:40
313020
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki (1333–1370), półgrosz (kwartnik duży), Kraków, Aw: Król na wprost, siedzący na tronie, MONETA KAZIMIRI; Rw: Orzeł, + REGIS + POLONIE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.18 g, rozwarstwienie, niewielkie wykruszenie, patyna
Literatura: BRP Kazimierz Wielki 16, Frynas P.12.2, Kop. 342 (R4)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 310

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  540 zł
4)  500 zł
5)  400 zł
6)  390 zł
7)  380 zł
8)  370 zł
9)  360 zł