Polska, półgrosz (kwartnik duży)

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:19:20
313019
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki (1333–1370), półgrosz (kwartnik duży), Kraków, Aw: Król na wprost, siedzący na tronie, MONETA KAZIMIRI; Rw: Orzeł, REGIS POLONIE K
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.22 g, patyna
Literatura: BRP Kazimierz Wielki 16, Frynas P.12.2, Kop. 342 (R4)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 436

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  880 zł
4)  780 zł
5)  780 zł
6)  740 zł
7)  640 zł
8)  600 zł