Niemcy, denar, XIV w.

Niemcy, denar, XIV w.

Niemcy, denar, XIV w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:19:00
309645
Opis: Niemcy - Brandenburgia - margrabiowie bawarscy, denar, XIV w., Aw: Margrabia na wprost, po bokach cztery litery V, Rw: Sześcioramienna gwiazda, w kątach trójlistki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.6 mm, 0.73 g
Literatura: Bft B1 I 645

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 155

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  48 zł
5)  36 zł