Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. III–IV w.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 26-11-2020 20:17:40
313216
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. III–IV w., Aw: Popiersie cesarza (najprawdopodobniej Probusa) w wieńcu laurowym w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać kobieca (Roma?) siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło oraz Wiktorię (?)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 20.6 mm, 3.15 g, złocenie, otwór, pierwotnym zastosowaniem imitacji była funkcja ozdobna

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 120

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  120 zł